Житловий комплекс "Чайка". Стиль життя гідний наслідування Новини компаній

Житловий комплекс "Чайка". Стиль життя гідний наслідування

У 2015 році житловий комплекс "Чайка" святкує свій перший великий ювілей - 10-й день народження.

Із нагоди ювілею, 23 травня, на території комплексу відбулося яскраве і масштабне святкування - урочистий парад-демонстрація, виступ військового духового оркестру Головного управління МНС України "Вогнеборець", святковий концерт, частування, розваги і традиційна посадка рідкісних дерев. Співробітники групи компаній "Чайка" та представники об'єктів інфраструктури - ті, хто його сьогодні розвиває і обслуговує комплекс - прийняли вітання і поздоровлення від творців "Чайки" - президента групи компаній "Чайка" Оксани Кулагіної та генерального директора девелоперської компанії "ОМОКС", забудовника ЖК "Чайка" - Олексія Кулагіна. Із транспарантами під оплески і марш у виконанні військового духового оркестру пройшли урочистою демонстрацією бульваром комплексу. Разом з ними - футбольний клуб і тенісні школи, а також ЖЕК з арсеналом найсучаснішої техніки. У святковому концерті брали участь талановиті жителі комплексу, вихованці танцювальних і хореографічних студій, а також народний артист України Анатолій Матвійчук. У рамках свята були розіграні пам'ятні призи та нагороджені переможці конкурсу із створення гербу житлового комплексу "Чайка". Наприкінці свята всі жителі, гості та співробітники "Чайки" запустили в небо повітряні кулі з бажаннями та привітаннями під звуки унікального гімну житлового комплексу.

"У нас була мрія - створити в житловому комплексі" Чайка" такий рівень життя для людей України, щоб було комфортно жити самим. Крім усього іншого, ми створили свої унікальні традиції, які відзначаємо разом з жителями - разом святкуємо Масляну, разом вболіваємо за наших спортсменів на футбольному турнірі "Мундіаль" і тенісному турнірі "Chayka-Cup", традиційно щороку наприкінці травня висаджуємо рідкісні дерева і відзначаємо День народження нашої "Чайки", - зазначає Оксана Кулагіна - президент групи компаній "Чайка".

Якісна архітектурна забудова, зелена впорядкована територія, розвинена інфраструктура і щасливі жителі - так сьогодні виглядає житловий комплекс "Чайка". 10 років тому на цій території був пустир, а тепер тут збудовано та введено в експлуатацію 26 цегляних багатоповерхових будинків, в яких проживає вже 8000 жителів. У закритому комплексі під охороною створені всі умови для комфортного життя та розміщені численні об'єкти інфраструктури - дитячі садки, школи, медичний центр, аптеки, ресторан, салони краси, магазини, паркінг та автостоянки, фітнес клуби та спортивні школи. Особливу увагу в житловому комплексі "Чайка" приділяють озелененню та благоустрою - за 10 років тут висаджено майже 6 тисяч дерев.

У планах девелоперської компанії "ОМОКС" до 2020 року ввести в експлуатацію 1,5 мільйона квадратних метрів нерухомості - 56 будинків з квартирами від 32 до 740 кв.м і збільшити населення житлового комплексу до 22 тисяч жителів.

"Цінова політика в нас така, щоб придбати квартиру міг собі дозволити представник середнього та економ класу. В "Чайці" елітні умови проживання, але ціни на квартири завжди були на рівні економ, економ плюс. Гідне житло - за доступною ціною. ",  - зазначає Олексій Кулагін.

Сьогоднішні пропозиції в житлових комплексах "Чайка" і "Соцтаун" демонструють доступні умови покупки і гнучкі ціни для всіх покупців - від 14 999 грн. за кв.м на квартири в ЖК "Чайка" та від 11 999 грн. за кв.м на квартири в ЖК "Соцтаун", з можливістю оформити кредит терміном до 20 років.

Житловий комплекс "Чайка" - 10 років досконалості!

chayka.org.ua

Наступна публікація