Жителі Святошино протестують проти знищення парку і появи "шанхаю" для розвідників

Жителі Святошино протестують проти знищення парку і появи "шанхаю" для розвідників

Місцеві жителі обурилися через знищення зелених насаджень

Забудовник пообіцяв відшкодувати зелені насадження. 

Міністерство оборони і Київрада опинились у центрі будівельного скандалу: жителі вулиці Львівської у столиці подали до суду на мерію за те, що дозволила спорудження сімнадцяти будинків по 25 поверхів кожен на маленькому клаптику землі. Люди обурені вирубаними соснами і майбутніми перспективами "шанхаю". А от забудовник каже, що споруджує житло для безквартирних офіцерів із Головного управління розвідки, і поки що далі одного будинку не зайшов, і зелені насадження пообіцяв відшкодувати, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жителі вулиці Львівської, 15 кажуть, що бачили проект будівництва. Мовляв, у ньому замість тутешнього Святошинського лісу має зʼявитися кілька тисяч нових квартир у сімнадцяти будинках. Під вікнами місцевих жителів - чотири з половиною гектари огородженої території. Також уже знесли старовинну козацьку садибу та вирубали чимало сосен.

Тому святошинці прийшли судитися. Відповідачем стала Київрада, бо вона дозволила будівництво і Головне управління розвідки. Земля належить йому, її передали забудовнику з однією надією: він щось спорудить, продасть, а частину житла віддасть офіцерам із квартирної черги.

Міністерство оборони і Київрада опинилися у центрі будівельного скандалу

Міністерство оборони і Київрада опинилися у центрі будівельного скандалу

Скільки житла отримають розвідники, будівельники не кажуть. На майданчику є плакат із рекламою ста девʼяносто однієї квартири. Власне поки що про більше і не йдеться, каже забудовник. Навіть на попередньому проекті немає ніяких сімнадцяти висоток, а він ще не узгоджений, бо треба дозволи. Забудовник переконує, що у проекті передбачено і озеленення, і покращення умов проживання для місцевих мешканців.

Забудовник каже, що старовинну садибу знесли ще до того, як він отримав ділянку. А вартість зрубаних дерев уже відшкодував місту. Утім, підтвердити це в представників мерії не вдалося. Вони не прийшли на суд і його перенесли.

 

Нагадаємо, що киян хочуть залишити без скверу на Березняках заради чергового супермаркету

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація