Жителі містечок під Києвом вийшли на пікет, щоб не платити 2-3 тис. грн на місяць за світло

Дата публікації
Перегляди
1966
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Жителі містечок під Києвом вийшли на пікет, щоб не платити 2-3 тис. грн на місяць за світло

Люди вийшли на пікет

Люди — у відчаї, вони економлять на всьому.

Жителі Ірпеня та Бучі, що під Києвом, хочуть платити за електрику так, як усі люди, а не вп'ятеро більше, завищені тарифи є в тих, хто живе в напівпідвалах будинків. За світло люди змушені платити по 2-3 тисячі гривень за місяць. Платити за електрику як комерційні фірми людей рік тому змусила Національна комісія з регулювання в галузі енергетики, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наприклад, квартира Світлани Кушнірук знаходиться у напівпідвалі. Таке житло дешевше і родина з трьома дітьми купила його, щоб мати більше простору.

Їх усе влаштовувало і навіть сутінки в кімнатах не дратували, доки за електрику не змусили платити вп'ятеро більше. На електрику родина витрачає половину заробленого. Робити це їх змусила Національна комісія в галузі енергетики, яка напівпідвальні квартири прирівняла до офісів. Жінка економить на всьому: одязі, розвагах, книжках для дітей та іграшках.

Стомившись терпіти, зі своїх напівпідвалів місцеві жителі вийшли під стіни Адміністрації Президента донести, що над ними знущаються. Таких, як вони, лише в Ірпені й Бучі - не менше семи сотень.

Зниження тарифів на світло вимагають жителі Ірпеня і Бучі, під Києвом

Зниження тарифів на світло вимагають жителі Ірпеня і Бучі, під Києвом

Півсотні людей написали однакову заяву із проханням допомогти змінити тарифи.

Щоби їх почули, після Адміністрації Президента люди рушили до Національної комісії з енергетики, яка й встановила завищені тарифи.

Люди зізнаються, що економлять на найнеобхіднішому, а дехто миється раз на тиждень.

Спочатку на пікет під вікнами чиновники уваги не звертали, за півгодини кількох представників усе ж запросили всередину. Із людьми говорили кілька годин. Надвечір із Національної комісії прийшла інформація, що людям обіцяють допомогти. Кажуть, що ситуацією занепокоєні, проблему обіцяють вирішити. Тарифи сподіваються переглянути за тиждень.

Нагадаємо, що раніше 94-річний харківський пенсіонер просидів півмісяця без світла

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1966
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація