Зелена Школа відкриває набір на наступний лекторій Реклама

Зелена Школа відкриває набір на наступний лекторій

Зелена Школа — унікальний чотириденний освітній курс від 20 ведучих екотренерів та практиків, що допомагає учасникам створити та реалізувати свій інноваційний еко-проект. Наразі Школа оголошує про набір на п'ятий лекторій, що відбудеться 16-19 лютого цього року в Києві.

Основними тематиками Школи цього разу стануть: 

  • відновлювана енергетика та енергоефективність;
  • екотранспорт та електромобілі;
  • економіка спільного користування (sharing economy);
  • органічне землеробство та пермакультура;
  • екобудівництво;
  • екостартапи;
  • екопоселення та ферми-комуни.

Чи потрібно бути екологом? Ні. Школу відвідують професійні екологи, бізнесмени та активісти з метою підвищити свою кваліфікацію та здобути нові контакти для майбутнього розвитку. Але велика частина учасників — це люди інших професій, котрі цікавляться екотематикою, хочуть навчитися створювати екопроекти та вести дружній до природи спосіб життя.

"Надихати людей — по суті і є одна з ключових цілей Школи, — зазначає Максим Залевський, засновник проекту. — Ми розкриваємо людям напрямки, про які вони часто взагалі нічого не знали, їх потенціал, особливо у нашій країні. А потім презентуємо діючі проекти".

На лекторії будуть представлені цікаві екогаджети, зібрані з успішних краудфандингових кампаній і покликані полегшити та автоматизувати роботу беспосередньо в органічному землеробстві, висадці сажанців у зневоднених районах та інші цікаві знахідки.

Крім основних активностей учасники Школи можуть приєднатися до додаткових заходів: екскурсії до енергоефективного будинку Optima House, семінару із сонячної енергетики від компанії "Атмосфера" та тест-драйву електромобілів від Oxygen Group.

Більше про Зелену Школу можна дізнатися на веб-сайті ecoschool.org.ua або на сторінці проекту у Фейсбук: facebook.com/ecoschoolua/.

Місце проведення лекторія:
ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив.
Київ, вул. Набережно-Лугова, 8.

Контактна особа:
Максим Бабаєв
(093) 039-08-02
maksymbabaev@gmail.com

Наступна публікація