Завтра Попов розповість про "залізобетонні" аргументи для Азарова

Завтра Попов розповість про "залізобетонні" аргументи для Азарова

На комісії з НС в Києві Попов озвучить аргументи, на які Азаров не зможе сказати «ні».

На комісії з НС в Києві Попов озвучить аргументи, на які Азаров не зможе сказати "ні".

7 червня, на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА керівник Києва Олександр Попов озвучить аргументи, з допомогою яких столиця розраховує "вибити" у Кабміну гроші на протизсувні роботи районі Маріїнського палацу. Про це повідомило джерело в Київміськадміністрації.

"Ситуація дуже серйозна. До тих досліджень, які раніше проводило Спецуправління протизсувних робіт, додалися нові дані, отримані днями в ході підготовки проекту зі спорудження пішохідного туристичного маршруту. Там і сьогодні працюють фахівці, постійно моніторять ситуацію. На засіданні будуть озвучені висновки фахівців. Також міське керівництво представить аргументи, з допомогою яких спробує вибити гроші у Азарова, щоб негайно, буквально з наступного тижня почати щось робити. Аргументи будуть залізобетонними", - зазначило джерело.

Джерело не змогло повідомити, як саме Попов сподівається переконати Азарова виділити незаплановані кошти.

"Все буде озвучено на засіданні. Київ хоче привернути до проблеми увагу громадськості, тому що, повторюю, ситуація серйозна", - зазначило джерело.

Нагадаємо, що на засіданні Київського міського штабу з надзвичайних ситуацій, яке відбулося 5 червня, директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький розповів, що у зв'язку з рясним сніготаненням кількість зсувонебезпечних ділянок на схилах Дніпра значно зросла. Однак у міському бюджеті немає грошей навіть на розроблення проектів зміцнення ділянок, що "зсунулися". У свою чергу Директор Департаменту містобудування та архітектури Сергій Целовальник нагадав, що ситуація на схилах Дніпра була названа "загрозливою" ще в 2010 році, про що в КМДА є документальні підтвердження. Сергій Целовальник також передав голові Київської міської держадміністрації Олександру Попову свіжі фотографії, на яких зображені місця зсувів.

Голова КМДА Олександр Попов доручив профільним підрозділам КМДА і Спецуправлению протизсувних робіт терміново надати всі матеріали щодо стану Дніпровських пагорбів, наявні проекти робіт з укріплення схилів і приблизну кошторис витрат на їх виконання. Градоначальник пообіцяв зайнятися вирішенням проблеми зсувів негайно і буквально через кілька днів презентувати програму порятунку схилів, над якою в КМДА працюють вже давно. Як відзначають у КМДА, у столиці є розроблені варіанти укріплення схилів, але немає коштів для їх реалізації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація