Завтра на мітингу опозиція назве ім'я єдиного кандидата на посаду мера

Завтра на мітингу опозиція назве ім'я єдиного кандидата на посаду мера

Опозиція визначилася з єдиним кандидатом у мери Києва / Фото: БЮТ-Батьківщина

Опозиція узгодила єдиного кандидата в мери Києва і назве його завтра на мітингу, повідомляє джерело.

У вівторок, 2 квітня, на мітингу біля Верховної Ради опозиція назве єдиного кандидата на посаду мера Києва. Про це стало відомо від достовірного джерела однієї з опозиційних партій.

"Рішення прийнято. Сто відсотків завтра буде названий єдиний кандидат", - сказало джерело, при цьому зазначивши, що "рішення цілком логічне - представити киянам кандидата від опозиції на масовій акції".

Джерело не назвало кандидатуру, схвалену усіма опозиційними партіями, сказавши "завтра самі все дізнаєтеся".

За його словами, на даний момент крім єдиного кандидата опозиція повністю погодила план дій на виборах в Київраду, розписавши квоти партій по округах столиці. "Буде представлений масштабний документ, в якому все враховано і узгоджено", - зазначило джерело.

Нагадаємо, 2 квітня опозиція має намір провести в Києві мітинг з вимогою призначити вибори мера Києва і Київради на 25 травня. Опозиція вимагає, щоб це питання було розглянуто Верховною Радою саме 2 квітня. В той же час Верховна Рада планує розглянути це питання 4 квітня.

Раніше опозиція неодноразово заявляла про готовність виставити на вибори мера Києва єдиного кандидата. Серед кандидатур, називалися прізвища лідерів опозиції Віталія Кличка, Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока. Також експерти серед ймовірних представників опозиції називали Миколи Томенка, Олександра Бригинця, Олександри Кужель, Миколи Катеринчука, Анатолія Гриценка та інших. Крім цього, у виборах мера Києва, як очікується, можуть взяти участь такі відомі опозиціонери, як Олег Ляшко, Сергій Бондарчук, Вадим Гладчук та інші.

Повʼязані теми:

Наступна публікація