Завдяки ощадливому використанню енергоресурсів цієї зими кияни зекономили значні кошти - Ніконов

Завдяки ощадливому використанню енергоресурсів цієї зими кияни зекономили значні кошти - Ніконов

Перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов / Фото: thehobbit.com

У Києві проведуть термомодернізацію будинків, встановлять теплові лічильники та реалізують енергозберігаючі проекти.

Завдяки ощадливому використанню енергоресурсів цієї зими кияни зекономили значні кошти.

Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов під час відкриття виставки-форуму "Доступне та енергоефективне житло-2015", передає прес-служба КМДА.

Ніконов підкреслив на необхідності впровадження енергозберігаючих технологій та наголосив на важливості продовження термосанації житлових та адміністративних будівель.

"Виконання робіт із комплексної термосанації дозволить значно зменшити теплові втрати. Так, лише встановлення теплового лічильника знизить фактичне споживання тепла, в порівнянні з розрахунковим, майже на 30%", – зауважив перший заступник голови КМДА.

Саме тому, за словами Ніконова, бюджетом міста на 2015 рік на реалізацію енергозберігаючих проектів передбачено 152,1 млн грн, на термомодернізацію будинків бюджетної сфери – 60 млн грн, на встановлення теплових лічильників у житлових будинках – ще 50 млн грн.

Ігор Ніконов також зазначив, що комплексної термосанації в столиці потребують більше 11 тисяч житлових будинків та понад 1500 адміністративних.

"Крім утеплення огороджувальних конструкцій будівлі, має бути проведена реконструкція системи опалення будинку з регулюванням внутрішніх температур, реконструкція систем вентиляції та забезпечено впровадження альтернативних джерел енергії", – підкреслив Ігор Ніконов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація