Заступник Попова говорить, що синоптики погано попередили про снігопад

Дата публікації
Перегляди
2992
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заступник Попова говорить, що синоптики погано попередили про снігопад

В КМДА розповіли про те, як Київ виявився неготовим до хуртовини

Мазурчак також пояснив, чому Банкову розчистили до асфальту.

Перший заступник глави КМДА Олександр Мазурчак розповів, чому Київ виявився неготовим до хуртовини, а сніг в першу чергу прибрали біля Адміністрації президента.

"Сніг вивозиться в першу чергу там, де йде скупчення руху транспортних потоків. А це - вся центральна частина міста. Сніг вивозили в тому числі з вулиць Банкова, Інститутська, Хрещатик, Лесі Українки та бульвару Шевченка... Якби біля будівлі АП були кучугури снігу, то всі б говорили, що навіть там ми не змогли його почистити", - вважає чиновник.

Мазурчак також пояснив, чому комунальні служби виявилися неготовими до снігопадів.

"В четвер я отримав попередження від синоптиків. Я можу його зачитати. Там написано: "сильний вітер і сильний сніг". Ні про які циклони, бурі, аномальні снігопади там не сказано. Я відразу розіслав розпорядження по всіх районах, щоб всі комунальні служби підготувалися до снігопаду", - зазначив заступник голови КМДА.

Як відомо, за даними сайту "Яндекс.Пробки", сьогодні вранці у Києві були сильні затори - 10 балів за десятибальною шкалою.

У той же час громадським транспортом кияни також не могли нормально доїхати, оскільки доводилося вистоювати величезні черги, щоб потрапити на маршрутку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2992
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація