У більшості районів контейнери не очищують уже майже тиждень.
Столиця потопає відтепер не тільки від снігу, а й від сміття. Його не вивозили ще з минулої п'ятниці, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.
Причин тому кілька. Це і негода, і заборона на в'їзд у столицю вантажівок – до цієї категорії потрапили і сміттєвози.
На дороги їх повернули вже цього тижня, запевняють чиновники. Однак далеко не всі кияни вірять таким запевненням, адже біля більшості багатоповерхівок досі височіють цілі терикони відходів.
"Це дійсно серйозна проблема. У зв'язку з тим, що у нас не було нормального проїзду", - визнав уже екс-заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.
Керівництво сміттєспалювального заводу тим часом потерпає від протилежної проблеми – там якраз сміття і не вистачає.
Читайте також: У Києві "швидка" оговтується від наслідків стихії
"Коли говорять, що там баки завантажені до неймовірності, а завод тут працює на 50%, то це якось не логічно", - каже керівник підприємства Сергій Крикун.
Столична влада обіцяє виправити ситуацію до кінця тижня та розчистити всі подвір'я.
"Думаю, до літа вивезуть", - іронічно коментують такі заяви кияни.
Кореспондент ТСН Іван Гребенюк