Заможні кияни тримають біля себе вовків, тигрів і ведмедів

Заможні кияни тримають біля себе вовків, тигрів і ведмедів

Вовк у гідропарку ділиться їжею з місцевими собаками

Мода на хижаків актуальна для української столиці.

Замість звичних собак та котів заможні кияни тримають біля себе хижаків, яким облаштовують приміщення просто у центрі столиці. Ветеринари ж твердять, що лише одиниці з таких тварин живуть у нормальних умовах, ідеться в сюжеті ТСН.

У гідропарку біля недобудованого ресторану живе вовк. Його територія – це клітка 2 на 3 метри. Довкола бруд і сміття. І щодня – купа відвідувачів, як у зоопарку.

Доглядають хижака робітники, які зводять на майбутньому кафе дах. Кажуть, вовчик у них дуже доброзичливий: на людей не кидається, виє лише вдень та дружить з місцевими бродячими псами.

"Із собаками ділиться їжею. Так от підгрібає з клітки, собаки приходять і їдять", - розповідають очевидці.

Ведмеді Василь і Василіса вже 3 роки живуть поруч із заводом "Більшовик". Клітку для них побудували спеціалісти на замовлення, а раціон склали ветеринарні лікарі.

Харчуються тварини рибою, овочами та фруктами. За рік-півтора ця парочка може привести ведмежат.

У київському зоопарку не завжди таких хижаків, що опинилися в руках заможних людей, називають щасливими. Лікарі твердять, що попри наявність у власників фінансових ресурсів, гарний нагляд тваринам забезпечується не завжди.

Особливо це стосується великих тварин. Вони біля людей зазвичай страждають від тісноти.

"Мінімальна територія – хоча б сто квадратних метрів. Це мінімум, так, аби тварині можна було встановити якісь конструкції. Це мало, але це мінімум", - наголошує головний лікар київського зоопарку Інна Васильківська.

В зоопарку кажуть, що у столиці на приватних територіях живуть навіть тигри. Зоозахисники та чиновники про це знають, але вдіяти нічого не можуть. Власників хижаків можна хіба що оштрафувати за жорстоке поводження, якщо такі факти будуть доведені. А от вилучити тварину, щоб захистити від хижака оточення, закон не дозволяє.

Заможні кияни тримають вовків та ведмедів, як домашніх улюбленців

Заможні кияни тримають вовків та ведмедів, як домашніх улюбленців

Повʼязані теми:

Наступна публікація