Закохані з першого погляду кияни шукають своє "випадкове" щастя

Закохані з першого погляду кияни шукають своє "випадкове" щастя

Закохані кияни шукають своїх половинок / Фото: sxc.hu

Молоді люди мріють будь-що знайти тих, хто їх вразив із першого погляду.

Київські романтики не втрачають надії ще раз побачити тих, у кого встигли закохатися. Вражаюча зустріч могла трапитися будь де, але не завжди люди поводилися так, як тепер хотіли б вчинити, ідеться в сюжеті "ТСН. 19:30".

Найчастіше хлопці та дівчата вагалися підійти та заговорити до своїх обранців, але марнували цю можливість. Тепер закохані шукають другого шансу на вулицях міста та через оголошення в інтернеті. У натовпах видивляються обличя та одяг, а в текстах вказують обставини й дату зустрічі, прикмети розшукуваної особи тощо.

Дехто навіть намагається долучити до пошуків собаку – аби та взяла слід на місці, де проходив бажаний чоловік. Але результат майже завжди однаковий – тобто, ніякий.

"Я їхала, слухала плеєр, думала про роботу. Мені спочатку, знаєте, здалося, може, він п'яний", - розповідає свою історію Галина.

Лише потім дівчина зрозуміла, що хлопець був не п'яний, а інтелігентний. Тепер вона розшукує його в інтернеті .

"Він сказав, що в мене дуже красива посмішка – і ось це я запам'ятала", - зізнається Галина.

Подібних історій чимало. І кожен, хто шукає свою долю, тепер покладає надію і на ТСН – а раптом їх кохані дивилися сюжет або прочитають цю новину, та знайдуть спосіб вийти на зв'язок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація