Загрозливий обвал у Києві показали з висоти пташиного польоту

Загрозливий обвал у Києві показали з висоти пташиного польоту

У столиці обвалилася землі під будинком

Наслідки зсуву ґрунту біля багатоповерхівки зафільмували за допомогою безпілотника.

Масова евакуація з будинку на Червонозоряному проспекті столиці триває. Там стався зсув ґрунту, внаслідок якого обвалилася підпірна стіна, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Зараз люди намагаються врятувати бодай якісь речі. Уночі вони прокинулися від гуркоту. Це був обвал, що стався внаслідок прориву теплотраси. Стіни почали тріщати по швах. Дивом споруда не впала, але один із під'їздів опинився над прірвою.

Саме його мешканці, а це 83 людини, перейняти переїздом. Більшість із них прямує до родичів, у сусідню школу чи готелі, де КМДА забронювала для них номери.

Наслідки завалу ліквідовують. Прибудинкова територія завалила і десять гаражів. У трьох із них були автомобілі. Те, що від них лишилося, дістають надзвичайники.

Автор відео - Dronarium

Жителі будинку кажуть, що ситуація прогнозувалася. Вони писали петиції та протягом кількох років намагалися привернути уваги до проблеми. На що надходила одна реакція – грошей немає.

Тепер комунальники обіцяють усе полагодити в найкращому вигляді. "Потім будуть будівельники ставити підпорну стінку та ліквідовувати цей зсув", - заявив командир міської рятувальної служби Олег Грибанов.

Як уже повідомлялося, у Києві вночі обвалилася житлова багатоповерхівка.

Люди намагаються врятувати речі з будинку на Червонозоряному проспекті столиці

Люди намагаються врятувати речі з будинку на Червонозоряному проспекті столиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація