Загорнуті шкарпетки і чарівні пенделі. Нові "філософські" цитати Кличка набирають популярність

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Загорнуті шкарпетки і чарівні пенделі. Нові "філософські" цитати Кличка набирають популярність

Кличко продовжує смішити юзерів своєю "філософією" / Фото: УНІАН

Кличко здивував новим кумедним ляпом. 

Мер Києва Віталій Кличко знову став героєм жартів - під час ефіру на одній з українських радіостанцій він осоромився під час розповіді про мотивацію своїх працівників.

Очільник столиці заявив, що вдається до будь-яких методів стимулювання підлеглих та, зокрема, використовує "чарівні пенделі". Також під час ефіру "Радио Вести" він задер ногу та продемонстрував свої шкарпетки.

"Ми працюємо з тим, щоб розв'язати ті вузли і дати чіткі правила. Я зараз можу... Ось ті, хто нас бачать... Піднімаю ногу - загорнуті шкарпетки. Я вам розповім таку річ, використовую вже всі методи, для того, щоб люди працювали. І в тому числі, чарівні пенделі. Є гарне прислів'я, я їх люблю і колекціоную: хочеш зробити добре - зроби сам. Або ж в іншому випадку будуть порушуватися кримінальні справи. Або ж та система, яка існує сьогодні, в якій працює... вона не працює", - плутано заявив Кличко.

Радіоефір зі столичним мером відбувся ще 11 березня, однак відео набуло популярності саме сьогодні, 17 березня. 

Як повідомлялося раніше, мер Києва Віталій Кличко, відомий своїми словесними конфузами, заявив , що може випустити збірку своїх обмовок, з яких постійно знущаються користувачі Мережі

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація