Загиблий від удару лінолеумом киянин перед смертю майже вилікував рак

Загиблий від удару лінолеумом киянин перед смертю майже вилікував рак

Відвідувача супермаркету вбила важка паллета з лінолеумом / Фото: ikirov.ru

На пенсіонера в магазині впала важка палета з рулоном лінолеуму.

69-річний Леонід Городинський, який загинув у київському будівельному супермаркеті від удару важкої палети з лінолеумом, перед трагічною смертю майже вилікувався від раку. Про це розповіли друзі загиблого, пише thekievtimes.ua.

"У нього була онкологія, останню операцію зробили навесні цього року. І треба, щоб людина, яка практично перемогла хворобу і стільки пережила, загинула за таких жахливих обставин в магазині", - розповіли друзі.

Як стало відомо, чоловік приїхав в магазин разом з дружиною Любов'ю і дочкою Аллою за садовою драбиною.

До пенсії він працював фізиком-ядерником в одному з наукових інститутів на проспекті Науки. У нього залишилися дружина, дочка і внучка.


Фахівці стверджують, що вага порожної палети може досягати 15-20 кілограмів, а рулон лінолеуму (якщо його ще не різали в магазині) - півтонни.

У міліції уточнили, що палета з рулонами лінолеуму впала на голову пенсіонера з самої верхньої полиці - з висоти не менше п'яти метрів.

"Відомості за фактом загибелі чоловіка внесені у Єдиний список досудових розслідувань за частиною другою статті 272 КК України", - повідомила прес-офіцер Святошинського РУ МВС Києва Тетяна Малишева.

Максимальний термін покарання за цією статтею - вісім років в'язниці з позбавленням права обіймати певні посади протягом трьох років.

Нагадаємо, в аеропорту в Іспанії сканер для багажу розчавив череп дитині.

Повʼязані теми:

Наступна публікація