Загиблих у страшній ДТП автогонців поховали в Києві

Загиблих у страшній ДТП автогонців поховали в Києві

Загиблих у страшній ДТП автогонців поховали в Києві

Могили двох молодих друзів будуть поряд на одному кладовищі.

В останню дорогу провели автогонців Тараса Колесника та Олексія Долота. Відомі спортсмени загинули в ДТП два дні тому в столиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Попрощатися з хлопцями прийшли сотні колег, прихильників та друзів. Церемонія відбулася на знаковому для всіх автогонців місці – автодромі "Чайка".

Фахівці кажуть, що ця втрата – найболючіша для вітчизняного автоспорту. Бо молоді хлопці мали дуже добрі перспективи.

Тарасу було 32 роки, Олексію за три дні до трагедії виповнилося 20. Попри молодий вік, хлопці вже посіли високе місце у вітчизняних ралі-перегонах. Мали купу планів. За тиждень мали би їхати на чергові змагання.

В останню путь провели спортсменів Тараса Колесника та Олексія Долота

В останню путь провели спортсменів Тараса Колесника та Олексія Долота

Борис Ганджа – відомий спортсмен. Понад рік виступав в одній команді з хлопцями. Не вірить і навідріз відкидає версію, що товариші могли загинути через зухвале перевищення швидкості. Адреналін, твердить, лише на змаганнях – це було за правило завжди. І так має бути.

"Могло бути все що завгодно. Можливо, хтось вибіг на дорогу, можливо.... я не хочу це коментувати, це взагалі просто в голову не вкладається", - каже він.

У самІй трагедії і справді багато незрозумілого. Перевищення швидкості було – кажуть у поліції. Однак чи могло ще щось сприяти аж такому заносу? Розглядають технічну несправність, дії інших учасників дорожнього руху. Експертизи тривають.

На місце трагедії і сьогодні несуть квіти. Колеги кажуть, що тим, хто залишився – необхідно зробити висновки та не повторювати помилок, які не пробачає дорога.

Дві родини – з Донеччини та Києва. Друзів вирішили поховати поруч на одному цвинтарі. Колона тих, хто їх проводжав в останню путь, розтягнулася на кілька кілометрів.

Як повідомлялося, ця аварія сталася на Саперно-Слобідській вулиці Києва. Столичні поліцейські з'ясували, що внаслідок перевищення швидкості руху автомобіль Volkswagen занесло в правий бік, а потім стався контакт з бордюрним каменем і з двома опорами шляхопроводу. В результаті зіткнення транспортний засіб розірвало на три частини.

Поліція продовжує вивчати обставини ДТП, у якій загинули ралісти. Основною версією залишається перевищення швидкості.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація