Загадковий обшук паралізував один із офісних центрів на Подолі

Загадковий обшук паралізував один із офісних центрів на Подолі

Загадковий обшук паралізував один із офісних центрів на Подолі

Робота слідчих була спершу схожа на захоплення будівлі.

Адвокати та бізнес-консультанти знову скаржаться на обшуки прокурорів, які відбуваються без жодного пояснення. Іще вдосвіта в один з офісних центрів Подолу представники зайшли київської прокуратури, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На початок робочого дня ніхто з працівників не міг потрапити в приміщення. Люди лише чули, як усередині щось виламують, але пояснень, що відбувається, не отримали жодних. "Все несподівано. Це було 7:00 година ранку. Забігли люди в камуфляжі зі зброєю, сказали: на підлогу. Потім вимагали, щоби я була понятим. Я сказала, що не маю до цього жодного стосунку", - розповіла прибиральниця офісного центру Олена Толста.

Викликані на місце подій поліцейські роз'яснили ситуацію: всередині з офіційним обшуком за ухвалою суду працює київська прокуратура. Що шукали і чи щось знайшли – після офіційного запиту ТСН у прокуратурі не відповіли. Працівники офісів лише надвечір змогли зайти на робочі місця.

Раніше у грудні департамент у сфері економіки ГПУ разом з Нацполіцією та СБУ провели обшуки у справі привласнення 3,2 млрд грн кредитних ресурсів "Укргазбанку". Вони відбувалися за 9 адресами, де було знайдено первинну документацію, яка підтверджує злочин, а також 2 одиниці вогнепальної зброї з глушниками, набої та магазини до неї.

Повʼязані теми:

Наступна публікація