Забудовник відсудив у киянина 14 млн через форум, який обвалив продаж квартир

Забудовник відсудив у киянина 14 млн через форум, який обвалив продаж квартир

Киянин заплатить забудовнику 14 млн за форуму мешканців будинку / Фото: oceanships.de

На форумі мешканці будинку на вул. Р.Окипної, 18 обговорювали внутрішні проблеми будівлі.

Власника форуму, який об'єднує мешканців одного зі столичних будинків, зобов'язали виплатити 14 млн грн компенсації забудовнику.

Таке рішення на користь забудовника St Sophia Homes у вівторок, 21 травня виніс суд Дніпровського району Києва, повідомляє видання Watcher.

Читайте: Під Києвом будівельні аферисти продають квартири у 6-поверхових "дачах"

Сайт, на якому розміщений форум, називається "Riviera Riverside. Територія житлового свавілля - Сайт жителів Раїси Окіпної 18". На ньому жителі, які створили ініціативну групу, обговорювали внутрішні проблеми будинку за зазначеною адресою.

Суть позову зводилася до того, що через існування форуму впали продажі квартир у будинку на вул. Р.Окипної, 18. Позивач вважає, що всю відповідальність повинен нести власник форуму.

"Суддя навіть не вникав у суть питання: дати відкриття сайту і, так званого, спаду в продажу квартир не збігаються. Перші відвідувачі сайту були зафіксовані в кінці лютого 2012 р., а в позові зазначено період з січня 2012 року! До відкриття сайту практично ще 2 місяці!" - зазначено в повідомленні на форумі мешканців.

На квартиру власника доменного імені рішенням суду накладено арешт. У квартирі він живе зі своєю родиною, в тому числі з двома маленькими дітьми, яким відповідно рік і 3 місяці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація