Забудовник робить дорогу Актуально

Дата публікації
Перегляди
1620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Забудовник робить дорогу

При виконанні будробіт саме дороги несуть найбільше навантаження.

Водіям, які рухаються вулицею Академіка Писаржевського, можна не боятися за свої авто. У Голосіївському районі Києва столичний забудовник не тільки "залатав" дірки, а і майже повністю виконав заміну більше 2000 м2 асфальтового покриття дороги загального користування.

"Минулого року ми вже виконували облаштування дороги на вул. Іртишська. Ми обіцяли мешканцям нашого житлового комплексу нову дорогу, сніг зійшов і ми отримали можливість виконати забов'язання, - сказав столичний забудовник Михайло Юрійович Булигін. - Дорогою будуть користуватися не тільки жителі комплексу Єнісейська Садиба, а й місцеві мешканці, які давно проживають тут, власники авто гаражних кооперативів що розташовані неподалік і мусили щодня їздити поганою дорогою. Забудовник повинен не тільки будувати, а й піклуватися про комфортне проживання своїх мешканців".

Як відомо, більшість забудовників не дуже хочуть додатково вкладати кошти в облаштування комплексної інфраструктури, а своєю соціальною відповідальністю вважаю виконання благоустрою тільки на території, що була виділено під забудову. Вони посилаються на міські служби на балансі яких знаходиться ця інфраструктура і не завжди враховують побажання місцевих мешканців. Але при виконанні будівельних робіт саме дороги несуть найбільше навантаження, забезпечуючи поставки будівельних матеріалів та пересування техніки.

Запорукою правильного діалогу між територіальною громадою та забудовником є виконання будівельних робіт з виконанням забов'язань та побажань мешканців прилеглих територій.

Дата публікації
Перегляди
1620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація