За побиття активістів Євромайдану відносно "беркутівців" відкрито кримінальне провадження

Дата публікації
Перегляди
9672
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За побиття активістів Євромайдану відносно "беркутівців" відкрито кримінальне провадження

За фактом побиття активістів відкрито кримінальне провадження. / Фото: УНІАН

Міліція вважає, що "беркутівці" почали бити активістів через провокаторів. 

Правоохоронні органи Києва відкрили кримінальне провадження за фактом перевищення повноважень бійцями "Беркута" під час силового розгону Євромайдану

Сьогодні на брифінгу начальник столичного управління МВС Валерій Коряк розповів журналістам, що за фактом побиття активістів на Євромайдані щодо бійців спецпідрозділу "Беркут" відкрито кримінальне провадження.

"До реєстру вже внесено справу за фактом ненадання можливості працівникам благоустрою приступити до робіт на Майдані - ст. 196 (хуліганство). Є також стаття 342 (опір працівникам міліції) і ст. 365 (перевищення службових обов'язків). Вони всі фактові і внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань", - сказав Коряк.

За його словами, які цитує УНІАН, прояв агресії у бійців спецпідрозділу спровокували провокатори. Особи цих невідомих людей зараз намагаються встановити правоохоронці.

"Я запевняю, що міліція не була налаштована на прояв агресії – вона, агресія, була спровокована провокаторами, яких ми зараз встановлюємо... Ті громадяни, які постраждали, вони стали жертвами провокаторів, ми надамо і оцінку діям наших співробітників, і тим, хто спровокував", - резюмував Коряк.

Нагадаємо, раніше побиті "Беркутом" активісти Євромайдану показали травми голови і забої рук

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9672
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація