За перекриття Хрещатика автомобілістам платили 500 грн - Білоцерківець

За перекриття Хрещатика автомобілістам платили 500 грн - Білоцерківець

За мітинг біля КМДА платили 30 грн за годину / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Біля КМДА за участь у мітингу роздавали гроші.

Біля Макдональдса навпроти КМДА активно роздавали гроші учасникам антиєвропейського і антимерского мітингу, тариф - 30 гривень за годину. Про це повідомив на своїй сторінці Facebook директор Департаменту благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерківець.

"Зведена інформація щодо сьогоднішнього мітингу біля КМДА: Люди отримували по 30 грн за годину. Координаторам за приведену людину доплачували по 5 грн за годину, старшим групи - по 10 грн. За мітинг середній чек на людину вийшов 50 гривень(півтори години). Тим, хто на авто перекривав Хрещатик, вручали по 500 гривень", - повідомив він.

Також Білоцерківець підкреслив, що серед організаторів масовки були помічені відомі "титушки" Партії Регіонів. Він зазначив, що гасла "Така Європа нам не потрібна" дуже схожі на саботаж Кремля. "Кому ще вигідно розхитувати мирний Київ?", - написав він.

Директор департаменту виклав у мережу відео, на якому зафіксовані "старші груп" зі списками мітингувальників, а також процес оплати за участь в акції.

Нагадаємо, сьогодні, 26 лютого 2015 року під стінами КМДА проходив "Марш білих хусток".

Повʼязані теми:

Наступна публікація