За пасажирами київських маршруток почали стежити

Дата публікації
Перегляди
5899
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У салонах авто поставили відеокамери, щоб стежити за агресивними пасажирами та кишеньковими злодюгами.

Київські маршрутки та тролейбуси обладнали відеокамерами та моніторами для водіїв. Передбачається, що тепер шофери громадського транспорту зможуть стежити за агресивними пасажирами та контролювати кишенькових злодюг, повідомляють Вести.

Дорогими приладами обладнали тролейбуси на маршрутах № 5, 18, 25, 26, 23. Ноу-хау отримали 17 білих ЛАЗів та 20 жовтих Богданів. Камери прикріплені над дверима  та ззовні – для виду ззаду.

"Вони можуть знімати вдень і вночі. У кабіні водія є екрани, на яких він моніторить ситуацію. Якщо, наприклад, побачить бійку, то викличе міліцію", - розповів головний інженер служби автоматики і зв'язку "Київпастрансу" Федір Новосад.

В майбутньому камерами збираються обладнати весь громадський транспорт. Але від кишенькових злодіїв вони не врятують, бо вони біля дверей не "працюють". "Щипачі" проходять глибше в салон, куди камери не дістають.

Як відомо, за хабарі та "відкати" водієм маршрутки в Україні може стати навіть незрячий. Поки ділки заробляють гроші на правах та довідках, за кермом автомобілів опиняються психічно хворі та наркозалежні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5899
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація