За місяць у Києві спіймали 23 маршрутчика-алкоголіка

За місяць у Києві спіймали 23 маршрутчика-алкоголіка

Інспектори щодня перевіряють маршрутки.

Кияни не переймаються якістю пасажирських перевозок.

Тільки за останній місяць столична ДАІ серед київських водіїв мікроавтобусів виявила двадцять три алкоголіки, п'ять тисяч перевищувачів швидкості і тисячу кермувальників на поламаному транспорті. Деякі серйозні порушення не цікавлять ні посадовців, ні самих пасажирів, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Інспектори ДАІ тепер щодня перевірятимуть маршрутчиків. Але наша держава дуже переймається тим, щоб у маршрутки на повному ходу не відвалився двигун чи не відкрилися двері. А от те, чи влізе в неї пасажир, скільки годин він просидить у згорбленому вигляді і без кондиціонера, нікого не хвилює.

Візьмемо офіційну зупинка метро "Нивки". Між генделиками і проїжджою частиною – менше метра. І якщо в годину пік ніякий пасажир не вивалиться під колеса, це буде велике щастя. Втім, недолуга вузька зупинка інспектора не цікавить.

"Я вважаю, що дійсно треба цим питанням займатися. Але це не відноситься до компетенції технічного відділу", - каже інпектор Сергій П'ятчанін.

Проте інспекцію зацікавив водій, у якого в маршруті немає зупинки "Метро Нивки", але є автостанція Дачна, до якої пішки йти. Якийсь розумник вирішив, що так возити людей краще. А на шофера тепер протокол.

Керманича штрафують, а автобус уже набився. Люди зайшли стоячи. Ніякої поваги до себе.

Інспектори ДАІ за місяць вже оштрафували тисячу водіїв. В принципі, це небагато, бо оштрафований лише кожен десятий маршрутник Києва.

Нагадаємо, водіїв київських маршруток переодягнули у блакитну уніформу.

Київська ДАІ розпочала рейди на маршрутки

Київська ДАІ розпочала рейди на маршрутки

Повʼязані теми:

Наступна публікація