За кілька днів на Київ обрушиться негода з потужними зливами та зсувами грунту

За кілька днів на Київ обрушиться негода з потужними зливами та зсувами грунту

У Києві оголосили НС через потужні зливи та зсуви берегів Дніпра

У столиці готуються до подолання негоди та вже оголосили надзвичайну ситуацію.

У Києві 11-12 червня очікують потужні зливи та шквальний вітер, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Із неділі столичні рятувальники перейдуть на посилений варіант несення служби, а у мерії працюватиме оперативний штаб з ліквідації ймовірних наслідків негоди. Адже найближчими днями Дніпровським пагорбам загрожують масштабні зсуви, а місту - масові підтоплення.

"В Києві біля 120 зсувонебезпечних ділянок, з них 46 активізувались дуже серйозно. З них 10 визначені надзвичайними", - повідомив начальник управління з НС КМДА Сергій Рюмшин.

За останні 40 років спостережень нинішні столичні схили - найнебезпечніші. Усе через занадто сніжну зиму та дощову весну, пояснюють експерти. Вологий та важкий ґрунт сповзає, забираючи із собою зведені на ньому будівлі, тож у Києві оголосили надзвичайну ситуацію регіонального масштабу.

"Звернутися до Кабінету міністрів з тим, щоб ми отримали фінансування, бо кожен такий випадок - це величезні ресурси, яких, на жаль, у міста немає", - зауважив голова КМДА Олександр Попов.

У п'яти районах столиці нарахували десять найнебезпечніших пагорбів. До них також додали і дніпровські схили від Володимирської гірки до Ландшафтного парку Печерська.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко.

У Києві готуються до потужних злив

У Києві готуються до потужних злив

Повʼязані теми:

Наступна публікація