За березень ДАІшники виявили у Києві трьох п'яних водіїв

Дата публікації
Перегляди
1493
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За березень ДАІшники виявили у Києві трьох п'яних водіїв

Столичними автобусами керують навіть п'яні водії / Фото: autoreview.ru

Крім того, двоє пасажироперевізників позбулися ліцензії.

За 11 днів березня, протягом яких  Державтоінспекція проводила у Києві заходи, спрямовані на виявлення порушень на пасажирському транспорті, виявлено численну кількість недоліків.

Під час перевірки інспекторами ДАІ було оглянуто 958 транспортних засобів. Із них 93 визнано технічно несправними, а 39 машин зняли з лінії, заборонивши їх подальшу експлуатацію, доки не будуть усунені виявлені недоліки.

Найбільш поширені порушення – встановлення у салонах автобусів додаткових пасажирських сидінь та блокування аварійних виходів. На сьогоднішній день працівниками ДАІ було виявлено 42 таких порушення.

Під час проведення профілактичних заходів, інспектори ДАІ виявили 552 порушення Правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів. Задокументовано три випадки, коли водії перевозили людей, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київські водії називають пропускання "швидких" театром абсурду і відмовляються платити штрафи

Крім того, водії автобусів допустили 116 порушень правил зупинки транспортних засобів під час посадки-висадки пасажирів. До адміністративної відповідальності за перевищення швидкості руху притягнуто 54 водія, за відхилення від встановленого маршруту – 172.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1493
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація