З'явилися фото зсередини скандального Театру на Подолі

Навколо театру демонтували паркан.

Навколо Театру на Подолі, який розташований на Андріївському узвозі, демонтували паркан, а архітектурне бюро Drozdov&partners, яке займається реконструкцією будівлі, опублікувало фотографії театру зсередини.

Про це пише The Village.

"Істотно змінився функціональний характер недобудованої будівлі театру, перетворюючи його з "палацу" в "місце для всіх". Проект передбачає зміну майже всієї планувальної структури. Незмінним залишився тільки об'єм колосника і сцени", – кажуть архітектори.

Нагадаємо, 29 листопада 2016 року урочисто відкрили фасад Театру на Подолі, зовнішній вигляд якого обурив киян. Від початку робіт на об'єкті будівля була закрита тимчасовим фасадом, який приховував деталі реконструкції. А оскільки проект містянам не презентували, то широка громадськість і гадки не мала, як виглядатиме нове приміщення Київського академічного драмтеатру на Андріївському узвозі. Будівлю на пішохідній вулиці у середмісті, туристичній візитівці не тільки Києва, а й усієї України, кияни називали не інакше як чорним кубом, крематорієм, енергоблоком та навіть труною.

Відкриття Театру на Подолі планували на травень 2017 року, але через негативні відгуки щодо оновленого фасаду будівлі у КМДА створили робочу групу, яка має запропонувати рішення, що врегулює конфлікт у громаді. До цього театр працювати не буде.

Театр на Подолі: за та проти

Театр на Подолі: за та проти

Повʼязані теми:

Наступна публікація