З-під завалів будинку в центрі Києва благає про порятунок шостий постраждалий

З-під завалів будинку в центрі Києва благає про порятунок шостий постраждалий

У центрі Києва обвалився будинок / Фото: Громадське радіо

П'ятьох будівельників уже дістали та відправили до лікарень.

Щонайменше шестеро людей опинилися під завалами в центрі столиці після того, як в одному зі старих будинків під час ремонтних робіт обвалилося перекриття. Точна кількість людей, які працювали у приміщенні, досі не відома, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

П'ятьох постраждалих рятувальники витягли з-під завалів і відправили до лікарні. Зараз сили працівників ДСНС спрямовані на порятунок шостого чоловіка, який подає ознаки життя.

Його голос час від часу долинає нагору і рятувальники розбирають уламки будинку, аби дістатися до заблокованого ними будівельника.

У КМДА повідомили про те, що один із постраждалих помер. Однак ані медики, ані поліції наразі цієї інформації не підтвердили.

Натомість є повідомлення про те, що під завалами опинилися не шість, а сім людей. І ця цифра може бути не остаточною.

Щонайменше шестеро людей опинилися під завалами в центрі столиці

Щонайменше шестеро людей опинилися під завалами в центрі столиці

Також стало відомо, що зовсім нещодавно активісти пікетували мерію та вимагали не проводити ремонт цього приміщення, бо будівля перебуває в аварійному стані. Однак її передали приватному власнику, який розпочав там перебудову.

Правоохоронці кажуть, що вже порушили кримінальне провадження через недотримання правил проведення робіт. Слідчі працюють із іншими робітниками об'єкту, встановлюють замовника робіт та умови праці, дотримання законодавства при оформленні будівельників і наявність дозвільних документів на самі роботи. Не виключено, що за підсумком цих дій з'являться нові кримінальні провадження.

Як повідомлялося, у Києві на вулиці Богдана Хмельницького обвалилось кілька поверхів відселеного будинкуЧерез рятувальні роботи був тимчасово обмежений рух від вулиці Пушкінської до вулиці Володимирської.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація