З Михайлівського собору крадій поцупив мощі та продав їх на вокзалі

З Михайлівського собору крадій поцупив мощі та продав їх на вокзалі

Собор є одним з найдавніших у Києві / Фото: Обозреватель

Злочинця упіймали наступного дня.

У Києві з Михайлівського собору викрали частину мощів святої великомучениці Варвари.

Про це прикрий інцидент повідомив священнослужитель Української православної церкви Київського патріархату архімандрит Лаврентій, передає "Обозреватель".

Відомо, що наразі крадія затримали, однак важливої для вірян реліквії в злочинця вже не було.

"Близько 10:00 4 березня під час ранкового служіння до нас підійшов охоронець і сказав, що військові, які збирають пожертви біля входу до храму, бачили, як чоловік, схожий на безхатченка, вибіг з собору щось ховаючи під одягом. Ми відразу оглянули храм і помітили, що зникла скринька з часткою мощів святої великомучениці Варвари. Ніхто з присутніх не бачив момент крадіжки. Це дуже цінна реліквія. Безліч прихожан молилися цим мощам ", - пояснив ситуацію архімандрит Лаврентій.

За словами священнослужителя, крадія упіймали наступного дня, однак реліквії при собі він вже не мав.

"Ми відразу ж викликали поліцію і написали заяву, але знайти вкрадене поліція не змогла. Військові, які збирають пожертви біля входу в храм, розповіли, що злодій зізнався у крадіжці і повідомив, що продав ковчег з мощами у переході на залізничному вокзалі за невеликі гроші ", - уточнив архімандрит Лаврентій.

Нагадаємо, що раніше у Рівному пограбували музей бурштину. Грабіжники поцупили величезний камінь бурштину вагою у 900 грамів. Повідомляють, що наприкінці робочого дня до зали музею зайшли двоє чоловіків, кілька хвилин оглядали колекцію, а потім розбили вітрину і забрали один із найбільших експонатів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація