З Майдану приберуть клумби з цибулею та редисом

Дата публікації
Перегляди
7042
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З Майдану приберуть клумби з цибулею та редисом

Город на Майдані знищать / Фото: УНІАН

Медики вважають, що їсти овочі з таких городів небезпечно.

Город з редисом, цибулею та зеленню, який нещодавно висадили активісти на Майдані Незалежності у Києві, приберуть з центру столиці.

Невеличкий городик з'явився на Хрещатику біля Будинку Профспілок. На грядках висадили редис, салат, цибулю, кріп та петрушку. На грядках поставили таблички за написами, які овочі тут посаджені.

Ініціаторами висадки овочів у центрі Києва стали активісти з Коломиї, які за свій кошт нещодавно відновили Міст закоханих. Втім, рости овочам залишилося недовго, пише "Сегодня". Комендант Будинку профспілок Андрій Терентьєв заявив, що до вечора город з Майдану приберуть.

"Це неподобство. Я вважаю, що хлопці з Коломиї вчинили неправильно - навіщо Хрещатик перетворювати на город? Я буду піднімати це питання перед керівництвом Майдану. Думаю , вже буквально до вечора город приберемо", - заявив Терентьєв.

З такою думкою погоджуються і медики. Кажуть, що зелень з таких грядок їсти небезпечно, адже ґрунт, просочений гаром від шин і важкими металами, які містяться у вихлопних газах автомобілів.

Нагадаємо, вчора на Майдані активісти посадили цибулю та планують завести свиней.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7042
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація