З Майдану Незалежності зник легендарний "Український хліб"

З Майдану Незалежності зник легендарний "Український хліб"

"Українського хлібу" на Майдані більше не купиш

Символ центру Києва та одна з найдавніших його крамниць змінює адресу.

Понад 60 років "Український хліб" радував киян смачною та свіжою випічкою. Один із найстаріших магазинів центральної частини Києва відпрацював свій останній день, ідеться в сюжеті ТСН. 19:30.

"Це руйнування нашої країни, нашого Києва. Скільки себе пам'ятаю – стільки ця крамниця існувала", - такі слова міг би вимовити не один киянин.

"Вже десятки років він тут і всякі маркети його не замінять! Бо це візитівка Хрещатика", - переконані мешканці столиці.

Читайте також: "Київхліб" після наїзду влади вирішив трохи знизити ціни

Не лише своїм віком, запевняють історики, запам‘яталася ця крамниця. Свого часу її відкривав Микита Хрущов, аби здивувати югославського лідера Йосипа Броза Тіто.

До магазину їхали з усіх районів столиці. Адже тут торгували хлібом з різних заводів, і випічка тут була завжди свіжою – асортимент оновлювали щогодини.

Тим паче, під боком у магазину було Міністерство харчової промисловості. Тому за якістю тут слідкували, як ніде у місті. Як і за обслуговуванням – один і той самий штат продавців працював багато років і вславився своєю ввічливістю.

Чому крамниці в центрі більше не буде, та для чого слугуватимуть звільнені приміщення – наразі невідомо. Компанія-власник "Українського хліба" лишень повідомила, що його перенесуть на Велику Житомирську.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

У Києві закрили "Український хліб"

У Києві закрили "Український хліб"

Повʼязані теми:

Наступна публікація