З Хрещатика приберуть "фальсифіковані" каштани та ще раз куплять дорогі Бріотті

З Хрещатика приберуть "фальсифіковані" каштани та ще раз куплять дорогі Бріотті

Каштани на Хрещатику "фальсифікували"

Телефони італійської фірми, яка продала Києву дорогі каштани, не відповідають.

Із головною вулицею Києва трапилася фальсифікація. На Хрещатику таки ростуть каштани Бріотті, але тільки два, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Безпородність із помпою висаджених у серці столиці дерев довела спеціальна експертиза, яку провели спеціалісти ботанічного саду імені Гришка.

Зазначимо, що київська влада вже визнала, що дорогі італійські каштани підмінили звичайними.

"Питання в тому, де могла бути така підміна. Чи то з італійської сторони була завезена така партія, чи підміна була зроблена вже у нас, в Україні. Зараз розслідуванням займається прокуратура. Справа на контролі голови КМДА", – повідомив радник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Тепер, щоб дізнатися, чи італійські дерева продали киянам, з-під коріння братимуть проби ґрунту, а злодія, що провернув каштанову оборудку, шукатиме прокуратура.

Частину каштанів, трошки більше сотні дерев, Києву подарували благодійники. Решту півтори сотні місто купувало бюджетним коштом. Тендер проводила КМДА, купувала дерева в італійців, у фірми з назвою "Професійний садівник". Однак нині її телефони не відповідають, а за адресою, вказаною в інтернеті, насправді знаходиться приватний будинок. Вдома ж нікого немає.

Тим часом деревця, що лише місяць як почали приживатися на Хрещатику, пересадять у столичні парки, а Бріотті спробують закупити ще раз.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська.

У Києві дорогі італійські каштани підмінили звичайними

У Києві дорогі італійські каштани підмінили звичайними

Повʼязані теми:

Наступна публікація