З будинку вчительки української мови на Печерську вже виносять меблі

З будинку вчительки української мови на Печерську вже виносять меблі

Частину будинку у Москаленко через суд відібрав племінник її батька / Фото: ТСН.ua

Зараз на території будинку знаходиться десяток міліціонерів, близько 20 вантажників і журналісти.

Сьогодні вранці до будинку киянки Ніни Москаленко приїхали кілька десятків чоловіків, які виносять з дому меблі. Вони представляються новими власниками частини будівлі, згідно з постановою Печерського суду.

Представники нового власника мають намір заблокувати вхід до частини будинку. Про це передає Gazeta.ua

За словами жінки, частину будинку у неї через суд забрав племінник її батька. Ще одна частина будинку належить киянину Віктору Бабенку.

"Мене хочуть просто викинути на вулицю. Рейдери захопили вже 2 третини мого житла. Я не збираюсь виходити з приміщення, оскільки це моя власність. Коли помер батько 2 роки тому, ні про якого племінника з Росії ми не знали. А через 2 роки він з'явився та відсудив у мене житло", - розповіла Ніна Москаленко через вікно, оскільки з житла виходити вона відмовляється.

За словами представника племінника Дарини Реви, вони прийшли до будинку, щоб жити там.

"Пан Михайленко надав мені право представляти його інтереси, зараз ми виносимо з будинку речі, які належать Ніні Москаленко: ми виконуємо припис суду. З нами є представник виконавчої служби", - каже жінка.

Зараз на території будинку є десяток міліціонерів, близько 20 вантажників та журналісти.

Земля на пров. Землянському коштує $ 80 тис. за сотку. Двір Ніни Іванівни — майже 20 соток. Торік їй запропонували обміняти хату на схожу за містом, погрожували. Та вона не погодилася. Тоді проти киянки порушили кілька кримінальних справ, звільнили з роботи, на будинок нападали невідомі, суди почали відбирати дім частинами. Зараз одна третина хати належить Юрієві Бабенку, друга — Сергієві Михайленку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація