З Будинку профспілок вивозять обгорілі трупи, їх там можуть бути десятки

З Будинку профспілок вивозять обгорілі трупи, їх там можуть бути десятки

З Будинку профспілок витягли ще один труп. / Фото: ТСН.ua

Скільки ще трупів знайдуть у Будинку профспілок - невідомо.

Протягом сьогоднішнього дня медики-волонтери витягли з Будинку профспілок чотирьох сильно обгорілих трупів. За їхніми даними, там досі залишаються ще десятки таких. Точну цифру вони назвати не можуть.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, надвечір до Михайлівського собору привезли одне з таких сильного обгорілих тіл. Медики-волонтери пояснили, що цей труп витягли з 7-го поверху Будинку профспілок.

Водночас, за словами медиків-волонтерів, таких трупів у будинку профспілок десятки, але вони не можуть точно сказати скільки саме.

Нашпигованих зброєю " тітушок" звозять до собору

Нашпигованих зброєю " тітушок" звозять до собору

Як повідомляє наш кореспондент, люди просто не могли евакуюватися, бо вони були непритомні після того, як їх побили силовики, які опинились в будинку профспілок.

Як повідомлялось раніше, під час пожежі в Будинку профспілок на Майдані Незалежності в ніч на 19 лютого могли живцем згоріти десятки людей. Про це заявив заступник глави фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

Водночас у ДСНС завляют - "пожежники евакуювали 41 людину з Будинку профспілок, на дослідженій території будівлі постраждалих і жертв немає".

Повʼязані теми:

Наступна публікація