Юлія Ткаченко з чоловіком не вели активного життя в соцмережах, але були ідеальною парою ще зі школи

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юлія Ткаченко з чоловіком не вели активного життя в соцмережах, але були ідеальною парою ще зі школи

Юля і Сергій були ідеальною парою

Сергію може загрожувати великий термін аж до довічного ув'язнення.

У Києві поховали 27-річну Юлію Ткаченко, яку знайшли мертвою в елітній квартирі в центрі столиці. Друзі пари не можуть повірити в те, що трапилося і кажуть, що Юля і Сергій були ідеальною парою, пише Комсомольская правда в Украине.

Офіційно міліція не коментує версії трагедії.

Сергій і Юлія познайомилися в дитинстві. Вони разом навчалися у донецькій школі №1. Серед їхніх однокласників були діти відомих бізнесменів, політиків і депутатів. Сім'ї Ткаченко і Чмиренко на початку 2000-х на Донбасі були на слуху.

"Вони вчилися в паралельних класах. Чудові діти! З дуже забезпечених сімей, добре виховані, чемні. Юля - природжений лідер, активістка. Сергійко - поміркований, спокійний, відмінно грав у теніс. Вийшли зі школи з золотими медалями", - згадує один із педагогів. 

За словами вчителів і однокласників, ніжні стосунки між підлітками виникли у 9-му класі.

В альбомі випуску 2003 року фото усміхнених Юлії та Сергія однокласники підписали: "Молода пара - найкращий приклад стосунків у школі!".

У Києві Юля закінчила економічний факультет університету ім. Шевченка. Сергій - економічний університет. Сусіди кажуть, що він також навчався в Лондоні. У 2008 році пара зіграла весілля, а невдовзі народився син.

"Гарні, щасливі, закохані, - зі сльозами кажуть вчителі. - Захлинаючись розповідали про синочка".

Хлопець працював в одному з дуже солідних банків менеджером середньої ланки, брав участь в аматорських спартакіадах і часто вигравав перші місця в настільному тенісі.

Те, що чоловік і дружина посварилися так сильно, що кинулися один на одного з ножами, викладачі і однокласники відмовляються вірити. Вони кажуть, простіше уявити, що пару вбили. Тим не менш версія сімейної бійки поки залишається основною - про це розповіло джерело в міліції.

Юля і Сергій дуже підходили одне одному. Вони з бізнес-сімей та увійшли у доросле життя на всьому готовому, отримали чудову освіту і виховання. Зовнішньо - ідеальний образ для статей у глянцевих виданнях.

В соціальних мережах є аккаунт Юлії - за 5 років тільки один запис. Так і не знайшли журналісти серед друзів сімейної пари аккаунта Сергія.

І ще одна версія. Їх називали ідеальною парою, навіть надто ідеальною. Цей ярлик міг перетворитися на магніт, який утримував чоловіка і жінку поруч, а тому став предметом постійного роздратування.

За даними ЗМІ, Сергію зробили дві операції. У нього сильна крововтрата, є пошкодження внутрішніх органів. Коли чоловік видужає, йому доведеться розповісти міліції, що ж сталося в квартирі.

Якщо з'ясується, що він убив Юлію усвідомлено, йому може загрожувати великий термін аж до довічного ув'язнення. Але якщо виявиться, що вбивство він скоїв у стані афекту, його можуть засудити на п'ять років.

Нагадаємо, 13 червня в Києві в елітному будинку знайшли зарізану дівчину і закривавленого чоловіка без свідомості.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація