Юлію Ткаченко чоловік добив ударом ножа у спину - ЗМІ

Юлію Ткаченко чоловік добив ударом ножа у спину - ЗМІ

Слідство істотно ускладнює той факт, що "елітна" різанина відбулася без свідків / Фото: ТСН.ua

Дівчина відбивалася ножицями.

Джерела у прокуратурі розповідають, що зараз слідчі зайняті відтворенням картини подій на Лютеранській, де знайшли порізану сімейну пару - Юлію Ткаченко та Сергія Чмиренка, пишуть Вести.

На даний момент вдалося зробити попередній висновок, що запекла бійка почалася, скоріше всього, з ініціативи чоловіка.

"При огляді місця події знайшли закривавлений кухонний ніж і ножиці, - розповіли на умовах анонімності в слідстві. - Відбитки пальців на ножі відповідають, попередньо, папілярним лініям чоловіка. Дружина,скоріше за все, відбивалася ножицями.

За слідами крові видно, що дружина тікала. Ймовірно у бійці, отримавши величезну кількість кровоточивих ран, вона ослабла і спробувала сховатися від розлюченого чоловіка. Вона навіть поверталася до нього спиною, намагаючись закрити обличчя і життєво-важливі органи. Але той наздогнав її і добив ножем в спину.

Роботу слідства істотно ускладнює той факт, що "елітна" різанина відбулася без свідків в умовах повної неочевидності. А рідня убитих неохоче спілкується зі слідчими на тему сімейних негараздів.

Зараз призначена маса експертиз. Оскільки Юлію Ткаченко вже кремували і поховали, то результати судмедекспертизи по ній вже повинні бути на столі слідчого. 

За словами головного судмедексперта Києва Володимира Юрченка, на судмедекспертизу законом відводиться місяць.

Нагадаємо, в Києві попрощалися і провели в останню путь Сергія Чмиренка, який помер у лікарні після отриманих ним численних пораненьЙого дружину Юлію Ткаченко поховали 14 червня. Юлію кремували на Байковому кладовищі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація