Євромайдану бракує лазні, тому кияни рятують мітингувальників джакузі та ваннами

Дата публікації
Перегляди
4882
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Євромайдану бракує лазні, тому кияни рятують мітингувальників джакузі та ваннами

На Євромайдані діють волонтери чистоти

У інфоцентрі Майдану кажуть, що ситуація із чистотою не є критичною. 

Євромайдан живе з дефіцитом лазневих місць. Ванни мітингувальники знаходять у готелях та хостелах, а деяким щастить творити революцію навіть із джакузі. Кияни віддають людям свої дорогі оселі, щоб мітингувальники помилися, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Майже чотири тижні вуличного життя Євромайдану даються взнаки. Для євромітингувальників, які майже увесь час з невеликими перервами знаходяться на вулиці, одна з найболючіших проблем не теплий нічліг, а звичайна ванна. Люди вмиваються і чистять зуби у громадському туалеті, а у ванну ходять в готелі. На оголошення "Чиста справа" на Євромайдані щодня зголошуються тисячі людей. Щоб помитися, мітингувальники стають у чергу, записуються заздалегідь, отримують талончики і їздять групами в душові походи. Волонтери чистоти винаймають кімнати в готелях та хостелах, закуповують  одноразові капці та станки. Проте зізнаються, що саме ванних кімнат не вистачає.

Кияни відчиняють свої ванни для людей із Майдану. Наприклад, головний інженер зі Львова  мітингує вже понад два тижні. Чоловік показав чотирикімнатну квартиру на Печерську, яку їм безкоштовно віддали господарі, з якими він навіть не знайомий. У цій квартирі іноді заночувати і помитися збирається до 20 людей, тут і Запоріжжя, і Львів.

Євромайдан живе із дефіцитом ванних місць

Євромайдан живе із дефіцитом ванних місць

Ванну кімнату в печерській оселі мітингувальник називає головною. Замість звичної ванни тут є джакузі, яке мітингувальник так і не освоїв.

55-річна Христина із Закарпаття щодня варить їжу на Євромайдані для майже 6- тисяч людей усі ці 4 тижні. На незручності не зважає, у диму і на холоді, жінка каже, що відчуває чистоту і в тілі, і в думках.

Нагадаємо, що на Майдані продовжують ночувати тисячі людей

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4882
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація