Євромайданівці завершили пікети біля СБУ, МВС та ЦВК і розійшлися

Дата публікації
Перегляди
4318
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Євромайданівці завершили пікети біля СБУ, МВС та ЦВК і розійшлися

Євромайданівці завершили пікет і повернулися на Майдан Незалежності / Фото: УНІАН

Пікети пройшли без пригод.

Учасники Євромайдану завершили без пригод пікети біля будівель ЦВК, Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України.

За оцінками журналістів, трохи більше тисячі мітингувальників біля будівлі ЦВК вимагали не допустити фальсифікацій на довиборах у Верховну Раду в 5 мажоритарних округах, що проходять в неділю.

Як пише газета "Сегодня", декілька сотень мітингувальників біля будівлі СБУ вимагали припинити політичні репресії, не приймати в них участь, а також звільнити учасників Евромайдана і політв'язнів та стати на бік народу.

Кілька сотень учасників Евромайдана пікетували МВС з вимогою відставки міністра Віталія Захарченка і покарання винних у побитті мітингувальників 30 листопада та 1 грудня.

Як повідомлялося раніше, учасники віче з Майдану у неділю колонами пішли пікетувати СБУ, МВС та Центрвиборчком. Як пояснив Олександр Турчинов, пікети були попереджувальними.

Нагадаємо, сьогодні, 15 грудня, в Україні тривають довибори у Верховну Раду в п'яти проблемних округах, де після виборів минулого року так і не вдалося встановити результати.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4318
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація