Євромайданівці на Банковій пригощають міліцію чаєм та цукерками (відео)

Євромайданівці на Банковій пригощають міліцію чаєм та цукерками (відео)

Міліцію пригощають чаєм і цукерками / Фото: Українське фото

Демонстранти намагаються дбати і про міліцію.

Під стінами Адміністрації президента на Банковій міліція досі тримає оборону будівлі. Водночас євромайданівці пригощають правоохоронців чаєм та цукерками.

На відео, яке виклало видання ЛігаБізнесІнформ, видно, як демонстранти підійшли у притул до міліцейського кордону під АП і роздають кожному правоохоронцю цукерки.

Також під їхніми ногами євромайданівці поставили стаканчики з гарячим чаєм. При цьому міліціянти стоять незворушно, хоч деякі з них і посміхаються.

Нагадаємо, у вівторок, 3 грудня, євромайданівці пікетували Кабмін і Верховну раду. Вранці біля Ради були тисячі українців, які вимагали відставки Азарова і його уряду.

Водночас в стінах Ради тривало пленарне засідання, на якому вирішувалося питання відставки уряду. Однак не вистачило 40 голосів, щоб рішення було прийнято.

Після цього натовп євромайданців, розчарований провалом відставки Азарова, закидав "беркутівців" під Радою цукеркам і повернувся на Майдан Незалежності.

Також під вечір було знов вирішено пікетувати Адміністрацію президента. За словами опозиції, там навіть встановили блокпости. Однак, не знайшовши в АП Януковича, демонстранти вирішили піти звідси, але пообіцяли повернутися.

Повʼязані теми:

Наступна публікація