Євромайданівці ловлять п'яничок, які ходять до них "кормитися" з Антимайдану

Євромайданівці ловлять п'яничок, які ходять до них "кормитися" з Антимайдану

На Євромайдані розповіли про п'яничок з Антимайдану та нову барикаду

Зі сторони Європейської площі мітингувальники будують нову барикаду.

На Євромайдані побільшало інцидентів із п'яними бешкетниками. Про це повідомили у МВС, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На часі відомо про шість таких випадків, зареєстрованих лише минулої ночі проти 18 грудня.

Водночас в охоронців Євромайдану є своя теорія щодо п'яничок. Кажуть, що нетверезі чоловіки прямують на Майдан Незалежності з Антимайдану у Маріїнському парку.

"Вони там нап'ються, сюди йдуть закушувати, вони сюди ходять кормитися. Починають хамити людям, кидаються на людей, наче зі звіринця їх випустили", - розповів один із учасників самооборони Євромайдану.

Трапляються й дуже курйозні інциденти. Так, коли затриманих п'яничок намагаються передати у руки міліції, вони починають висувати претензії, що, мовляв, через це затримання вони спізнилися на повірку до Маріїнського парку і тепер не отримають гонорар.

Національна самооборона Євромайдану доповідає про поширення випадків пияцтва

Національна самооборона Євромайдану доповідає про поширення випадків пияцтва

Зазначимо також, що тим часом на Майдані Незалежності споруджують новий паркан. Він захищатиме вулицю Хрещатик збоку Європейської площі. На часі тривають зварювальні роботи.

Як пояснили євромайданівці, це буде додаткова перешкода для майбутніх штурмів силовиків, або тих, хто захоче знести барикади, які зіставлені в основному з мішків зі снігом, що може розтанути у разі потепління.

Нагадаємо, що вночі проти 16 грудня біля Будинку профспілок затримали пʼяного міліціонера-провокатора. Пізніше у мережі з'явилося відео із затриманими - виявилося, що їх було двоє.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

Повʼязані теми:

Наступна публікація