Євромайдан повертає неуважним мітингувальникам загублені гаманці, паспорти і телефони

Євромайдан повертає неуважним мітингувальникам загублені гаманці, паспорти і телефони

Волонтери Бюро Знахідок уже й не знають, як роздати людям їхні втрачені речі

У Бюро Знахідок допомагають знайти не лише речі.

Євромайдан повертає загублені зарплатні картки, гаманці, паспорти й телефони. Майже сотня розмаїтих особистих документів нині лежать на складах мітингарів Майдану Незалежності. Усе це тут ретельно стережуть і просять людей забрати втрачене майно, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щодня десятки речей на Євромайдані губляться і десятки знаходять. Потік знайдених і загублених тут такий великий, що вирішили створити своє власне Бюро Знахідок. На збереженні в евромайданівців є майже три десятки паспортів, стільки ж пенсійних та студентських посвідчень. Чекають на власників з десяток кредитних і зарплатних карток, дипломи, закордонні паспорти і права.

Сумки і рюкзаки теж не викидають. В одній із загублених є тека із діловими документами, печаткою фонду і паспортом. Новенька дублянка тут лежить ще від 11 грудня. Є ціла колекція гаманців: красиві жіночі і чоловічі із різним набором папірців. Дуже поволі зменшується в'язка знайдених ключів, ще недавно хтось забрав перші.

Львів'янин Михайло Синишин уже 10 днів поспіль приходить сюди в надії, що хтось знайшов його пенсійне посвідчення.

Євромайдан повертає загублені речі

Євромайдан повертає загублені речі

Усе знайдене на території Майдану складують. Навіть колядники, які тут сіють рідзвяний настрій, долучаються до хорошої справи. Волонтери Бюро Знахідок уже й не знають, як роздати людям їхні втрачені речі. Усе майно пильно стережуть, а документів менше не стає.

Воїни-афганці, які оберігають кордон Майдану, щедрістю людей здивовані, бо у натовпі знайшли і повернули загублений голубий берет.

У Бюро Знахідок допомагають розшукувати не лише речі. Приміром, уже кілька днів через Бюро Знахідок просять одного юнака подзвонити мамі, бо вона хвилюється.

Нагадаємо, що Руслана повертається на оновлену сцену Євромайдану

Кореспондент ТСН Світлана Березівська

Повʼязані теми:

Наступна публікація