Євромайдан пережив провальний "суботник" опонентів і готується до віча

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Євромайдан пережив провальний "суботник" опонентів і готується до віча

Євромайдан готується до масштабного недільного віча

На заклик "навести лад" у центрі столиці відгукнулися аж 7 киян.

Обіцянки очистити Хрещатик і прилеглі вулиці від барикад виявилися порожніми балачками. На анонсований ентузіастом і погоджений у КМДА суботник із прибирання центру столиці зібралося аж 8 чоловік включно з автором ідеї, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Досі нікому не відомий організатор провальної акції, який до всього виявився не киянином, а одеситом, оперативно зник з поля зору телекамер. Решта ентузіастів іти втілювати свою мету – розбирати барикади – не наважилися.

Натомість тисячі киян, налякані незрозумілою ініціативою, за котрою вбачали якийсь політичний підступ, вийшли вранці на захист барикад.

"Люди прийшли, кияни в основному, нас підтримали, близько 2 тис. чоловік", - розповів один із мешканців наметового містечка на Євромайдані.

Нападу євромайданівці так і не дочекалися. А провал суботника на Майдані пояснили так: ініціатива вкотре засвідчила, кого насправді підтримують мешканці столиці.

"Річ у тім, що кияни не прийдуть розбирати те, що вони й створювали. Розумієте?", - пояснив один із захисників барикад.

Разом із тим на Євромайдані відзначили, що ситуація з чистотою на вулицях поліпшилася. Ще кілька днів тому учасники мітингу нарікали на комунальників, які відмовлялися вивозити з Майдану сміття. Наразі ситуація змінилася на краще.

В цілому Євромайдан у суботу жив у звичному для себе ритмі. Здебільшого – підготовчому. На неділю в центрі столиці заплановано чергове велелюдне віче, на якому прихильники євроінтеграції України збираються визначатися з подальшими планами дій.

Раніше повідомлялося, що у КМДА зареєстровано суботник з очищення Києва від барикад.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Активісти обіцяли вивести на зачистку Євромайдану тисячі людей

Активісти обіцяли вивести на зачистку Євромайдану тисячі людей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація