Євромайдан: "Беркут" розблокував Хрещатик, а міліція оточила мікроавтобуси депутатів

Євромайдан: "Беркут" розблокував Хрещатик, а міліція оточила мікроавтобуси депутатів

Міліція закликає не перекривати Хрещатик / Фото: films3gp.ru

На Майдані Незалежності присутні близько 5 тис. мітингувальників та щонайменше 1 тис. бійців "Беркуту" та Внутрішніх військ МВС.

Бійці "Беркуту", які оточили суцільним кордоном Хрещатик, щоб учасники Євромайдану не перешкоджали руху транспорту, пішли.

Після чого активісти почали виходити на проїжджу частину.

Міліція з гучномовців закликала учасників мітингу не перекривати Хрещатик і не порушувати порядок, пише Уніан.

Водночас, як запевнив речник ВО "Свобода" Олександр Аронець, який веде онлайн-трансляцію з Майдану, штовханина за участі "Беркуту" та "титушок" сталася сьогодні через звукову апаратуру, яку доставили на Майдан для виступу там опозиційних політиків.

І дійсно, два агітаційні автомобілі, які були заблоковані на Майдані Незалежності, перемістилися до узбіччя дороги на Хрещатику та стоять в оточенні міліції.

Депутати з даху мікроавтобуса повідомляють, що в цих автомобілях немає заборонених речей і що вони слідують на санкціонований мітинг на Майдан Незалежності.

Учасники мітингу продовжують традицію та співають гімн України.

На часі на Майдані Незалежності присутні близько 5 тис. мітингувальників та щонайменше 1 тис. бійців спецпідрозділу "Беркут" та Внутрішніх військ МВС.

Зі сцени Євромайдану лунають заклики до людей не піддаватися на провокації, а до правоохоронців - не чинити будь-яких силових дій щодо мирних мітингувальників.

Раніше повідомлялося, що на Євромайдані міліція розділила натовп на дві частини. Люди не могли перейти з однієї сторони Хрещатика на іншу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація