Янукович відкрив на Київщині "Лісову казку" за 14 мільйонів гривень

У відповідь вихованці дитсадка подарували президентові ляльку та віршики.

Янукович відкрив дитсадок на Київщині

Янукович відкрив дитсадок на Київщині

Київщина тепер матиме свою "Лісову казку". Дитсадок із такою назвою сьогодні відкрив президент Віктор Янукович, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обладнаний за останнім словом техніки садок може прийняти 100 дітей. Тоді як у селі проживають лише 800 людей.

Заклад звели у рамках соціальних ініціатив президента "Діти – майбутнє України". Будували садочок за власні кошти інвестори. На це витратили 14 млн гривень.

Вихователів до "Лісової казки" збирали із усієї України. А за роботу в дитсадку – забезпечили соціальним житлом у селі.

Президент пообіцяв, що держава опікуватиметься й іншими дитсадками у сільській місцевості.

"Ми отримуємо можливість оцих діточок розмістити, яких вихователі будуть готувати до майбутнього життя. До навчання в школах. В Україні сьогодні таких комплексів за останній рік будується майже півтори тисячі", - зауважив Янукович.

Поспілкувався глава держави і з малечею. Діти президента зустріли концертом. Подарували ляльку-мотанку та на знак подяки за новий садок навіть декламували вірші.

Раніше повідомлялося, що справа про масове отруєння в київському дитсадку дійшла до суду.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie