Яценюк доручив готувати позов проти власників нафтобази під Васильковом
Масштабна пожежа призвела до серйозних збитків, наголосив глава Кабміну.
Пожежа завдала Україні мільйонних збитків / © Reuters
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив ДСНС та іншим відомствам підготувати позов проти власників нафтобази "БРСМ-Нафта" під Васильковом на Київщині, де 8 червня сталися вибух та пожежа.
Із відповідним дорученням очільник Кабміну звернувся до глави ДСНС Миколи Чечоткіна.
"Ви (голова ДСНС – Ред.), разом з Генеральною прокуратурою та Міністерством юстиції (повинні – Ред.) підготувати цивільний позов щодо відшкодування загальної суми збитків державі Україна з боку діяльності власників бази "БРСМ", що призвело до пожежі та нанесенню збитків державі", - цитує УНІАН слова глави уряду.
Натомість головний надзвичайник країни заявив про те, що загальний обсяг завданих пожежею збитків становить близько 50 мільйонів гривень.
Жертвами пожежі стали п'ятеро людей, ще 15 - постраждали.
Як повідомлялося раніше, пожежники розповіли про ситуацію на нафтобазі під Васильковом.