Яценюк доручив готувати позов проти власників нафтобази під Васильковом

Масштабна пожежа призвела до серйозних збитків, наголосив глава Кабміну. 

Пожежа завдала Україні мільйонних збитків

Пожежа завдала Україні мільйонних збитків / © Reuters

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив ДСНС та іншим відомствам підготувати позов проти власників нафтобази "БРСМ-Нафта" під Васильковом на Київщині, де 8 червня сталися вибух та пожежа.

Із відповідним дорученням очільник Кабміну звернувся до глави ДСНС Миколи Чечоткіна.

 "Ви (голова ДСНС – Ред.), разом з Генеральною прокуратурою та Міністерством юстиції (повинні – Ред.) підготувати цивільний позов щодо відшкодування загальної суми збитків державі Україна з боку діяльності власників бази "БРСМ", що призвело до пожежі та нанесенню збитків державі", - цитує УНІАН слова глави уряду.

Натомість головний надзвичайник країни заявив про те, що загальний обсяг завданих пожежею збитків становить близько 50 мільйонів гривень.

Жертвами пожежі стали п'ятеро людей, ще 15 - постраждали.

Як повідомлялося раніше, пожежники розповіли про ситуацію на нафтобазі під Васильковом.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie