"Я устал, я ухожу". Найкращі фотожаби про руйнування Шулявського шляхопроводу

Користувачі кепкують із Кличка. 

На соцмережі обрушилася ціла купа фотожаб через часткове руйнування Шулявського шляхопроводу у Києві та заяву мера столиці Віталія Кличка про те, що "міст втомився".

Близько о пів на дев'яту вечора 27 лютого, обвалилася частина споруди, яка є однією з важливих столичних транспортних розв'язок, унаслідок чого навколишні вулиці паралізували затори.

Кличко відреагував на інцидент черговою крилатою фразою і заявив, що шляхопровід "втомився".

Користувачі соцмереж не могли залишити поза увагою новий конфуз очільника міста та створили низку кумедних фотожаб про головну київську подію останніх днів. Вони згадали фразу першого президента РФ Бориса Єльцина "я устал, я ухожу" і почали малювати Почекуна біля уламків зруйнованої частини шляхопроводу.

Нагадаємо,  у Києві 27 лютого, близько о пів на дев'яту вечора, обвалився Шулявський шляхопровід

2013 року шляхопровід визнали аварійним, на його плитах з'явилися чималі тріщини, а опори почали просідати, проте протягом найближчих років не змогли виділити на його ремонт ані копійки. Лише 2015 року посадовці розпочали проектні роботи.

Натомість мер Києва Віталій Кличко на місці обвалення Шулявського шляхопроводу напередодні запевнив, що він не був аварійним і звинуватив у інциденті МАФи

Рух Шулявським шляхопроводом можуть відновити вже сьогодні

Рух Шулявським шляхопроводом можуть відновити вже сьогодні

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація