Встановлено особу людини, яка загинула в пожежі на київському ринку

Встановлено особу людини, яка загинула в пожежі на київському ринку

Фото: Управління ДСНС Києва

Вогонь знищив 2 000 квадратних метрів торгової площі та зачепив обладнання метрополітену.

Загиблою в пожежі на столичному ринку, де торгували секонд-хендом, виявилася 63-річна жінка. Вона працювала прибиральницею, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пожежа лютувала на площі в 2 000 квадратних метрів. Над гасіннями працювали понад 20 одиниць техніки. Через стихію на 2,5 години довелося зачинити станції метро "Лісова" та "Чернігівська", адже полум'я дісталося впритул і до лінії метрополітену. "Сьогодні курсуємо для пасажирів у звичайному графіку. Ми можемо назвати пошкодження ізоляційного покриття наших силових кабелів, які розміщуються на огорожі", - пояснила речниця столичного метро Наталка Макогон.

Ринок секонд-хенду на "Лісовій" був одним з найбільшим у столиці. Про те, що його треба знести, давно скаржилися місцеві жителі. Сусідство особливо не подобалося водіям, які залишали свої машини на автостоянках, що розташовані поруч. А тепер вони вдячні тамтешнім охоронцям. "Машина не постраждала, тому що хлопці вчасно відкотили. А так, звісно, погоріли б там усі машини", - каже місцевий житель.

Люди також звертають увагу на те, що вогонь не зачепив газову трубу, яка проходить вздовж лінії метро. Що ринок підпалили – в жителів району немає сумнівів. Поліція ж обіцяє оприлюднити офіційні версії згодом. У понеділок мали допитати директора ринку, а також перевірити, чи були у нього всі необхідні документи на ведення підприємницької діяльності.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація