Восени в Києві може "попливти" майже весь асфальт: дороги знову в ямах, а грошей немає

Восени в Києві може "попливти" майже весь асфальт: дороги знову в ямах, а грошей немає

Дощі змили новий асфальт і дороги Києва знову вкрилися ямами / Фото: rojadirecta.es

Після літнього "ремонту" дороги знову вкриті ямами, а в мерії кажуть, що це лише квіточки.

Київ просить в уряду 30 мільйонів на новий ремонт доріг. У мерії б'ють на сполох: якщо зараз же не провести повторний ремонт доріг, весняні вибоїни здадуться квіточками, пишуть Вести.

Літній ремонт доріг не допоміг столиці. Свіжі латки сповзли з першими дощами.

"Пройшли сильні дощі і ці свіжі латки сповзли разом з водою. Навіть на бульварі Шевченка повно дірок, я вже не кажу про спальні райони", - обурюється таксист Микола Івченко.

У "Київавтодорі" переконують – грошей на поточний та середній ремонт немає.

"Поточний ремонт зробили не до кінця. Весняні ями ліквідували, але після нашої перевірки стало зрозуміло, що їх потрібно закріплювати. Інакше восени залатані дороги знову зруйнуються. У першу чергу рятувати ситуацію потрібно на шести основних в'їздах до Києва. Якщо перед столицею дороги ще нормальні, то ближче до центру - все в тріщинах. Наприклад, Кільцева дорога (після з'їзду з житомирського напрямку), кілька ділянок в районі Героїв Дніпра. Працювати будемо тільки в нічний час, щоб не заважати руху", - розповів заступник голови КМДА Михайло Костюк.

Гроші Київ проситиме в Уряду. Благають про хоча б 30 мільйонів гривень.

"Ми сподіваємося, що транш буде. Адже ще сіль потрібно купити, підготувати техніку, запастися шинами і паливом. Підготовка до зими обійдеться в 100 млн", - запевняє Костюк.

Нагадаємо, що попри поганий стан доріг, українці масово скуповують автомобілі, а в ДАІ вже закінчуються номерні знаки. Закон про утилізаційний збір змусив українців купувати авто.

Повʼязані теми:

Наступна публікація