Водій залишив лежати на дорозі жінку, яка випала з його автобуса

Водій залишив лежати на дорозі жінку, яка випала з його автобуса

Водій каже, що жінка відмовилась від допомоги. Ілюстрація / Фото: autoreview.ru

Як зазначають у ДАІ, у падінні жінки винен сам водій, адже він почав їхати із відчиненими дверима.

На вулиці Вербицького у Дарницькому районі Києва з автобуса МАЗ, що рухався за маршрутом №45, випала жінка похилого віку і вдарилася головою об асфальт.

Як зазначають у ДАІ, трапилося це, бо водій розпочав рух не переконавшись, що двері салону закриті.

Люди, що знаходилися на зупинці, одразу кинулись на допомогу постраждалій. А водій, наче нічого не сталося, продовжив рух за маршрутом.

Проте відповідно до Правил дорожнього руху, він мав зупинити транспорт, залишатися на місці пригоди, надати допомогу потерпілій і повідомити про це міліцію.

Та все це зробили люди, які знаходилися на зупинці. Вони викликали швидку, звернулись до міліції. Потерпілу було госпіталізовано, а орієнтування на цей автобус передали усім постам ДАІ.

Згодом інспектори ДАІ Дарницького району затримали той самий автобус, але вже з іншим водієм. Як з'ясувалося, порушник спокійно здав зміну і вирушив у своїх справах.

Його швидко розшукали і доставили до Дарницького райуправління міліції. На запитання, чому він залишив місце пригоди, порушник відповів, що жінка від його допомоги відмовилася. Розпочато розслідування цього випадку.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація