Водій розповів, як збив лося під Києвом

Водій розповів, як збив лося під Києвом

Фото: dtp.kiev.ua

Чоловік каже, що не бачив тварину, а та намагалася перестрибнути машину.

У передмісті Києва на Гостомельському шосе під колеса автомобіля потрапив лось. Тварина раптово вискочила на дорогу і водій не встиг зреагувати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"На Київ їхав, зі швидкістю 60-65 кілометрів на годину. Раптово вискакує лось. Він стрибнув на машину. Вже зреагувати я не міг", - зізнається чоловік із 40-річним водійським стажем. За його словами, лось намагався перестрибнути авто, однак зіткнення уникнути не удалось – звір вдарився об автівку задньою частиною тіла. Після чого водій одразу ж зупинився, а лось зумів пройти ще кілька метрів та упав.

У передмісті Києва сталося ДТП за участю лося

У передмісті Києва сталося ДТП за участю лося

Єгері пояснили, що тварині було близько двох років. А ДТП сталася тому, що раніше ліс був суцільним, аж поки через нього не проклали дорогу. Міграція тварин відбувається за раніше відомими їм маршрутами, тому такі випадки – не рідкість на цій ділянці шосе. Рік тому за декілька кілометрів лось так само раптово вибіг на дорогу та загинув.

На поліцію, аби оформити ДТП, чекали 2,5 години. За цей час на трасі утворилася тягнучка. Така неоперативність – не єдина претензія водіїв до правоохоронців. На шосе досі немає ані попереджувальних знаків, ані будь-яких загород від диких тварин.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація