Водій позашляховика став зіркою YouTube, облаявши дівчину за кермом

Водій позашляховика став зіркою YouTube, облаявши дівчину за кермом

Житомирянин облаяв дівчину за кермом

Водії не розминулися на вузькій дорозі.

Відео, на якому водій позашляховика облаяв дівчину на іншому авто, потрапило у список тих, які найбільше обговорюють на автофорумах, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

Інцидент стався в одному з тихих районів Києва, на Татарці. А запис із відеореєстратора автомобіля дівчини набрав на YouTube майже 10 тис. переглядів за добу - на таку популярність водій з Житомиру навіть не розраховував.

Варто зазначити, що у питанні, хто мав поступитися дорогою - водій позашляховика чи дівчина - думки в інтернеті розділилися. Деякі з тих, хто підтримує чоловіка, навіть пишуть, що з жінками-водіями інакше не можна.

ТСН.Особливе знайшла цього принципового та емоційного водія. Ним виявився власник одного з кафе на Борщагівці Андрій Іскоростенський. Своєї провини він не вбачає, мовляв, лаявся за діло.

Облаявши дівчину-водія, чоловік став зіркою youtube

Облаявши дівчину-водія, чоловік став зіркою youtube

"Стоїть ось ряд машин. Я виїжджав вже на зустрічну, але я вже проїхав вісім машин, а вона тільки повертала. Мені потрібно було тільки секунду, щоб повернути. Вона вирішила мене не пропустити, бо вирішила, що вона їде за правилами. Ось. Мені було або здавати вісім машин назад, або ось так от з нею сваритися", - пояснив свою поведінку житомирянин та зрадів, що став популярним.

Нагадаємо, нещодавно жінка на джипі врізалася у трамвай і заблокувала рух у районі площі Перемоги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація