Власники надбудови на Будинку профспілок звинувачують комунальників у незаконному проникненні

Власники надбудови на Будинку профспілок звинувачують комунальників у незаконному проникненні

Фото: Facebook/Дмитро Білоцерковець

Адвокати продовжують боротися проти знесення незаконної побудови.

Демонтаж незаконних надбудов над Будинком профспілок розпочався сьогодні, 23 листопада, у Києві, йдеться у випуску ТСН.16:45.

До приїзду чиновників зранку у двір погорілих профспілок з'їхалася техніка, а комунальники старанно запакували у плівку першу партію демонтованої цегли. Уже за годину урядники вказали на той камінь і оголосили, що зносити два незаконні поверхи розпочали.

У костюмах і касках чиновники запросили журналістів нагору. Проте, побачити все на власні очі і керівництву, і десяткам телекамер знову хтось забороняє.

Влада втретє намагається демонтувати незаконну надбудову над Будинком профспілок

Влада втретє намагається демонтувати незаконну надбудову над Будинком профспілок

Але чиновники підготувалися. Кажуть, уже мають досвід, прийшли не лише з обіцянками, а й з пилкою. Після рішень кількох судових інстанцій та численного спротиву невідомих осіб, демонтаж незаконних надбудов на історичній будівлі Профспілок нарешті стартував.

Розгардіяж нині панує на 800 квадратних метрах на головній вулиці столиці. За самовільну забудову кримінальної відповідальності не передбачено, лише адміністративний штраф. Хоч все, що знаходиться на вулиці Хрещатик, є архітектурною пам'яткою.

Забудовника вже покарано - він за ґратами, але за інший злочин. Тому всі роботи поки що вестимуть за бюджетні гроші. У яку копійку це влетить, ще не порахували.

"Нажаль поки рано говорити, тому що ми не розуміємо всієї складності і всіх технічних моментів. Скільки доведеться залучити людей і техніки", - каже заступник мера Володимир Прокопів.

Щойно порозходилися мерські помічники, прибігли адвокати господарів будівлі. І звинуватили чиновників, що ті незаконно проникли на приватну власність.

Робітники ж, які не в курсі юридичних колізій, тим часом чекають, поки розійдуться журналісти, і неохоче зізнаються - хоч завдання все розібрати їм поставили до Нового року, виконати вчасно буде не просто.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Повʼязані теми:

Наступна публікація